Ina van Toor - Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993
Virginie Waltenberger - violet
Sam Dillemans - Vrouwenportret
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gabriel Godard
1933 Delouze
twee vrouwen
prachtige kleurlitho op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 170
beeld in goede staat
randen licht gekreukeld door plaatsing van een passepartout niet zichtbar
hierdoor is de prijs wat aangepast
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 45,5 x 60,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00