Alfons Blomme - Onder de Rialto-brug in Venetië
14k rood gouden collier met hanger met robijn en diamant 0.80 ct - 45 cm
Max Ernst - ‘Na mij.’ Origineel-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr
18k wit gouden ring met roos geslepen diamant 0.20 ct - rm 16.75
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 55 x 42 cm (h x b) |
Passe-partout | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.