14k geel gouden oorhangers bezet met roos diamanten tot. 0.50ct – G/H – SI
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
14k geel gouden rozet ring met briljant geslepen diamanten - rm 17
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Kunststof |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Er zit alleen een kras middenboven die in de witte verf doorloopt waardoor de verf daar enigszins beschadigd is. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.