Georges Damin - Onbekend

Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!
Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!Georges Damin - Onbekend kopen? Bied vanaf 105!
  • Georges Damin (1942)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
George Damin is een hedendaagse kunstenaar wiens werk wordt gekenmerkt door levendige kleuren en abstracte vormen. Zijn schilderijen combineren elementen van zowel moderne als
traditionele kunststijlen, wat resulteert in unieke en intrigerende composities. Damin's werk is geliefd om zijn dynamische gebruik van kleur en textuur, waardoor zijn stukken vaak een gevoel van beweging en emotie oproepen. Hij heeft geëxposeerd in verschillende galerijen en zijn
werk is opgenomen in talrijke privécollecties.
Damin blijft een invloedrijke figuur in de kunstwereld, met een groeiende reputatie onder verzamelaars en critici.
Het werk is altijd goed bewaard geweest door de grootouders.
Binnen België € 8,00
Naar Nederland € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 16,50

Georges Damin (1942)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  VerkennerD90
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
43 cm
34 cm
39 cm
31 cm