Gerhard Richter - ZELDZAAM, Gesigneerd, Portrait Heiner Friedrich uit 1970, prachtig ingelijst

Gerhard Richter - ZELDZAAM, Gesigneerd, Portrait Heiner Friedrich uit 1970, prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 8850!
Gerhard Richter - ZELDZAAM, Gesigneerd, Portrait Heiner Friedrich uit 1970, prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 8850!Gerhard Richter - ZELDZAAM, Gesigneerd, Portrait Heiner Friedrich uit 1970, prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 8850!Gerhard Richter - ZELDZAAM, Gesigneerd, Portrait Heiner Friedrich uit 1970, prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 8850!Gerhard Richter - ZELDZAAM, Gesigneerd, Portrait Heiner Friedrich uit 1970, prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 8850!
  • Gerhard Richter (1932)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Exclusive Special (> 1.000 euro) special.
Gerhard Richter - "Heiner Friedrich" uit 1970

ZELDZAAM !

4-kleurenprint in geel, rood, blauw en zwart,
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en gestempeld op de achterkant
Zichtbaar door plexiglas
Editie van 250

Afgebeeld is de de galeriehouder Heiner Friedrich
naar een foto van Brigid Polk
- zie ook foto info op de achterkant -

Gerhard Richter behoorde in 2023 tot de 20 meest succesvolle levende kunstenaars wereldwijd

Het werk is professioneel zeer fraai ingelijst
In een dik (zuurvrij) passe-partout,
Op maat gemaakt
in een handgemaakte exclusieve houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)

Lijst ca. 65 x 55 cm

Werk is in zeer goede staat.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.
Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Geen kosten verzenden

Werk is in zeer goede staat.

NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Gratis verzending

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending