Prachtig tinnen design theeservies uit de jaren dertig.
Bestaand uit een theepot, suikerpot, melkkan en lepelvaasje.
De vermelde maten zijn van het grootste object, de theepot.
Gemerkt met monogram THC Gero
Zeer fraai design-ontwerp van Chris van der Hoef, Theo Hooft en George Nilsson.
De fabriek Gero in Zeist werd in 1912 opgericht door Marius Gerritsen, een nazaat uit een bekende Amsterdamse juweliersfamilie. Het bedrijf richtte zich voornamelijk op het middenklasse-publiek dat zich geen echt zilver kon veroorloven, maar wel prijs stelde op fraaie en luxueuze gebruiksvoorwerpen. Aanvankelijk lag het accent vooral op de productie van bestekken van zogenoemd "nieuw zilver`' of alpaca: een legering van tin, nikkel en koper, die sterk op zilver lijkt. Dit bestek werd tevens geleverd met een dunne laag zilver.
In de loop van de jaren '20 zorgden enkele freelance kunstenaars voor eigentijdse en moderne vormgeving van Gero-producten. Chris van der Hoef was een van de meest productieve vormgevers en ontwierp vanaf 1923 een groot aantal voorwerpen geïnspireerd op de Amsterdamse School. Ook Theo Hooft en de bekende ontwerper George Nilsson waren als vormgever aan de Gerofabriek verbonden.
Tussen 1923 en 1954 produceerde Gero tin.