18k wit gouden ring bezet met single geslepen diamant 0.19ct - rm 17.25
Floris Jespers - Vaas met bloemen 1943
Paul Indrek Kostabi - "Style Wars, gesigneerd, E.A, 2014.
Bruno Bruni - "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1791 |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 16.5 x 19 cm (h x b) |
Passe-partout | 52 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De kleuren zijn iets doffer en er zijn wat vergelingen in het papier wat komt door de leeftijd van de gravures. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.