Carina Maesser - Olieverf op doek, Drie stillevens
Angele Etoundi Essamba - Foto, Symbiose Blue et Or (Zeer Groot)
Wim Schuhmacher - Litho:Ile de la Cité - 1947
Clemens Briels - Handbewerkte zeefdruk, Imagenes (...) nuestres mentes - Ingelijst (Zeer groot)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 20 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Onbeschadigde conditie. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.