Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Isabella Ritschl - Olieverfschilderij op doek - handgesigneerd
Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 97/100 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
nooit ingelijst geweest | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.