Litho uit 1966 van Gustave Asselberg. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Gustave Asselberg Techniek: Litho Oplage: 4/20 Gesigneerd: Linksonder Ingelijst: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 45 x 55 cm Afmeting blad (HxB): 56 x 77 cm Conditie Werk: De rechterbovenhoek is gekreukt. Er zitten wat vlekken op het werk.
Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen.
Redelijk
De rechterbovenhoek is gekreukt. Er zitten wat vlekken op het werk.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 20,00