Hans Innemee - Blue Bird & The Cat

Hans Innemee - Blue Bird & The Cat kopen? Bied vanaf 159!
Hans Innemee - Blue Bird & The Cat kopen? Bied vanaf 159!Hans Innemee - Blue Bird & The Cat kopen? Bied vanaf 159!Hans Innemee - Blue Bird & The Cat kopen? Bied vanaf 159!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2006
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage HC
Twee zeefdrukken van Hans Innemee.  De bladen zijn 26 x 21 cm, de afbeeldingen zelf meten 18 x  13.

Details.
In 2006 maakte Hans Innemee een serie (9) verfijnde tekeningen die hij met waterverf inkleurde. Hiervan zijn in een kleine oplage (50) zeefdrukken gemaakt voor o.a. de Japanse markt. U zult ze in Nederland nauwelijks nog aantreffen.
De HC’s ( “Hors du Commerce”/ echte “collectors items”). die wij mogen aanbieden komen uit een map en zijn nooit eerder ingelijst geweest (dus als nieuw).
Let op, het HC nr. van een te koop aangeboden kunstwerk kan afwijken van het nr. op bovenstaande afbeelding.

NB. Vanwege onze eigen lijstenmakerij kunnen we zeefdrukken tegen een gunstige prijs inlijsten naar de wensen van de klant. Informeer naar de mogelijkheden!

Niet eerder ingelijst dus kleurecht
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Borchgreve
15 verkochte items
Alle items (4)
21 cm
26 cm