Eva Besnyo - Een halve eeuw werk
Maartje Wijngaarden - Face to Face - Handgesigneerd - 24 ex
Espen Hagen - lot van 2 Bar Ladies - handgesigneerd - 100 ex
Maurice Grothausen - Gesmolten gesteente gemengde technieken op canvas
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het schilderij is in goede conditie. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nantes, Frankrijk |