Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" - Verkocht

Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!

Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!Hans Schmidt - "Geit en haar jong in Landschap" kopen? Bied vanaf 450!
  • Hans Schmidt (1877-1958)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Karton
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 68.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een werk waarin zijn liefde voor dieren nog maar eens spreekt.
Ondanks de prominente rol die de dieren in het geheel spelen,
heeft het landschap en zelfs de lucht toch zeker ook wat te
bieden. De stofuitdrukking, zoals dat heet, was Hans Schmidt
wel toevertrouwd. Men kan en mag kiezen bij zo'n werk voor
een behoorlijk dure maar wel klassieke lijst zoals deze er nu om-
heen zit. Een strakke moderne lijst  behoort ook altijd tot de mo-
gelijkheden natuurlijk.

Ook een werk dat met zijn plm 120 jaar aan leeftijd nog in een
opmerkelijke staat verkeert. Het hoeft ook niet schoongemaakt
te worden. Dat is recentelijk al  gebeurd.
Zowel werk als lijst zijn in goede conditie. Door de inlijsting zelf zit er achter de randen van de lijst wel wat "schade' wat in feite logisch is. De signatuur is er door de schilder wel erg "op de rand' opgezet en daarom niet zichtbaar als het werk in de lijst zit. Op internet zijn wat voorbeelden van zijn werk te zien. Met een veilingverkoop van 2200 Euro als een van de hogere resultaten koopt U een goed werk dat zich met gemak onder zijn beste werken kan en mag scharen. Realistisch, maar wel met een vlotte toets weggezet en een vleugje impressionisme mag hem eigenlijk niet ontzegt worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Hans Schmidt (1877-1958)

Duits Duits

Geplaatst door  GreatGuitars
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
78.5 cm
68.5 cm
60 cm
50 cm