Ada Breedveld - 2x: o.a. gesigneerd hardcover boek
Jordi Gomez - Het laatste Avondmaal
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda bij het voederen der dieren Gilgamesj epos
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Karton |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68.5 x 78.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Zowel werk als lijst zijn in goede conditie. Door de inlijsting zelf zit er achter de randen van de lijst wel wat "schade' wat in feite logisch is. De signatuur is er door de schilder wel erg "op de rand' opgezet en daarom niet zichtbaar als het werk in de lijst zit. Op internet zijn wat voorbeelden van zijn werk te zien. Met een veilingverkoop van 2200 Euro als een van de hogere resultaten koopt U een goed werk dat zich met gemak onder zijn beste werken kan en mag scharen. Realistisch, maar wel met een vlotte toets weggezet en een vleugje impressionisme mag hem eigenlijk niet ontzegt worden. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.