Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Olieverf |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 86 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 105 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werk op papier, ingelijst met passepartout, nooit in uitleen e.d. geweest. Certificaat wordt meegeleverd! Wordt in bezorgd per koerier. Afhankelijk van afstand zijn er kosten aan verbonden. Indien gekozen wordt zonder lijst is vervoer met Post.nl mogelijk | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter