Hendrik de Leth - De Bulle Kerk - Verkocht

Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!Hendrik de Leth - De Bulle Kerk kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrik de Leth (1703-1766)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1750
Techniek Gravure
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 19 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze gravure is gemaakt door Hendrik de Leth
Die leefde van 31 mei 1703 tot 17 juni 1766.
Was zoon en leerling van Andries de Leth.
Die leefde van 1662 tot 1731.
Ze maakten vele gravures van Amsterdam en omgeving.
Zo ook van de westzijderkerk (Bulle Kerk) te Zaandam.
Omschrijving:
De nieuwe kerk van de gereformeerde tot Zardam aan de west zijde, gebouwt 1644,
Ver nieuwt en vergroot in,t jaar1680.
Genaamt de Bul kerk.
Links gesigneerd: Hend.de Leth Fecit
Rechts gesigneerd: And. et Hend.de Leth Amsterdam.
Uiteraard is het papier wat verbruind. Mahonie houten lijst heeft wat butsen. Verder in goede staat. Wordt met track and trace code verzonden.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Hendrik de Leth (1703-1766)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Abbyart
Lid sinds 2017
92 verkochte items
Alle items (7)
21 cm
19 cm
19 cm
17 cm