Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een schitterend en groot landschapsschilderij van de kunstenaar Henk Bellaard (1896-1975). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 92 cm. x 72 cm. Doekmaat: 70 cm. x 50 cm. Conditie: zeer goed. Het schilderij wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd,nl/bellaard.