Prachtig reliëf van de hand van Henk van Trigt.
Nu de reliëfs van Schoonhoven en Egmond voor nagenoeg alle kunstliefhebbers onbetaalbaar zijn geworden, moeten we op zoek naar een tweede generatie interessante kunstenaars die in de stijl van de nulgroep hebben gewerkt.
Karton op houten ondergrond, met latex beschilderd. Het reliëf is ongerestaureerd, maar ziet er prachtig uit voor een werk van 40 jaar oud.
Dit reliëf uit 1982 heeft leeftijd én kwaliteit. Henk van Trigt is één van de meest interessante geometrische kunstenaars van Nederland. Van Trigt heeft geëxposeerd met de grote namen en is zeer herkenbaar in zijn eigen stijl.
Zoals op de foto's te zien is, is het werk met licht van verschillende zijden, totaal anders. De foto's zijn genomen met licht van alle kanten. Het licht speelt met de randen en zorgt voor een dynamische schaduw-werking. Juist dat maakt deze werken zo interessant.