Henryk Rysz - Druppel - Verkocht

Henryk Rysz - Druppel kopen? Bied vanaf 100!
Design

Henryk Rysz - Druppel kopen? Bied vanaf 100!Henryk Rysz - Druppel kopen? Bied vanaf 100!
  • Henryk Rysz (1956)
Type kunstwerk Design
Jaartal 1990
Stijl Contemporary
Afmetingen 35 x 17 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Henryk Rysz

Druppel
Glas
Met de mond geblazen
35 cm x 17 cm
Gesigneerd
Gaaf exemplaar
5000 gram
Henryk Rysz (1956) begon zijn loopbaan in 1972 bij KHS, een beroemde glasblazerij in het Poolse Krosno, waar hij de vele mogelijkheden van glasblazen ontdekte en erdoor gefascineerd raakte. Om zijn eigen ideeën te realiseren opende hij in 1996 zijn eigen glasblazerij. Wat aanvankelijk een kleine glasstudio had moeten zijn (Artistic Glass Works) groeide al snel uit tot een grote glasblazerij. Glasblazen is een arbeidsintensief proces en specialistisch werk. De ontwerpen van Rysz wegen regelmatig meer dan tien kilo, wat uiteraard veel lichamelijke en geestelijke inspanning vergt van de glasblazer. Het werk van Rysz geniet veel belangstelling in binnen- en buitenland, hij heeft met veel succes deelgenomen aan exposities in diverse landen in het Midden-Oosten, de Verenigde Staten en Europa, waaronder in Nederland.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Henryk Rysz (1956)

Pools Pools

Geplaatst door  Hans195167
Lid sinds 2019
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
17 cm
35 cm