Harrie Kuyten - Dame aan tafel - tekening 1922 (Wenen) - incl monografie en catalogus
Royal Limoges - Tharaud Limoges: borden Mattey-Beyrand (2)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Originele tekening van Herman Brood
Titel: hij die niet weet / hij die weet
Afmetingen tekening 30 x 21 cm
Techniek: sitft en pen op papier
Oplage: uniek
Handgesigneerd en gedateerd 84
Zo vroege tekeningen van Brood kom ja haast nooit tegen!
Word verkocht met glazen lijst die op de foto is weergegeven
Tekening is gemaakt in 1984 op een epositie van Herman Brood samen met Jules Deelder in galerij Van der Have in Amsterdam. Tegenwoordig heet deze galerij Torch en er zit een certificaat van ehctheid bij uitgegeven door hen.
Voor meer originele kunst van Herman Brood en ander bekende kunstenaars kijk naar mijn overige advertenties