Yvonne Visser - Bronzen beeld op sokkel: "Zwemster"
Frans Hogenberg - Ets, Afkondiging van het tweede generaal Pardon - Ingelijst
Anton Geerlings - hardstenen beeld: torso
Janneke Hengst - Ingelijste olieverf op doek - 2008
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Kleine bolling in prent | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemsoord, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.