Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Giclée |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 99 x 79 cm (h x b) |
Incl. lijst | 105 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |