Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15

Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 300!
Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 300!Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 300!Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 300!Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 300!Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 300!Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 300!
  • Hervé Di Rosa (1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Litho
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/15
Litho in een zeer kleine editie van de Franse Hervé di Rosa (1959).  De litho is ingelijst in een eenvoudige houten Barth wissellijst (met gebruikssporen). Het werk komt uit 1984 en is een beetje (niet storend of opvallend) vergeeld in de loop van de jaren. Het werk is  inmiddels 40 jaar oud!
Dit is nummer 14/15. Afgebeeld is de familie René. Een soort koppoters. Hij heeft deze figuurtjes gecreëerd. Het zijn mensfiguurtjes zonder armen, met een grote brede mond en één oog. Hij heeft ze ook 3D gemaakt. Hier heb je Mamma René, Pappa René en Baby René.  Di Rosa heeft momenteel tot en met 26 augustus  een overzichtstentoonstelling in het Centre Pompidou. Titel : "The World Crosser". Sleutelfiguur in de "Figuration Libre" beweging. Samen met Combas, Blanchard en Boisrond. Vergelijkbaar met het werk van Haring, Basquiat en Scharf.  Werkte samen met zijn broer Richard di Rosa.
Het werk kan opgehaald worden. Versturen kan, maar dan zonder de lijst en het glas.
Het papier is iets vergeeld. Niet opvallend.

Hervé Di Rosa (1959)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Smoke
212 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
68 cm
53 cm
64 cm
49 cm