Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst

Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!
Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!
  • Ilya Bolotowsky (1907-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 88.5 x 58.5 cm (h x b)
Incl. lijst 91.3 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ilya Bolotowsky - Gesigneerde zeefdruk BASEL - fraai ingelijst

Fraaie zeefdruk van de Amerikaans/Russische kunstenaar Ilya Bolotowsky,
in zijn typische stijl

Gesigneerd in potlood Ilya Bolotowsky midden onder
Genummerd 42/100 in potlood links onder
Getiteld Basel midden onder in potlood

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s -
In een exclusieve, handgemaakte, zwart houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)

Maat werk : 88,5 x 58,5 cm
Maat lijst : 91.3 x 61,5 cm

Ilya Bolotowsky (American/Russian, 1907–1981)

WAS EEN VAN DE BELANGRIJKSTE ABSTRACTE GEOMETRISCHE KUNSTENAARS VAN NEW YORK IN DE EERSTE HELFT VAN DE 20E EEUW. ZIJN WERK MAAKT DEEL UIT VAN BELANGRIJKE MUSEA ZOALS HET GUGGENHEIM IN NEW YORK. DEZE KUNSTENAAR WAS LID VAN DE GROEP VAN DE TIEN, MET ROTHKO EN GOTTLIEB.

Werk in zeer goede conditie
zie svp foto`s

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken

Werk in zeer goede conditie
zie svp foto`s
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 50,00