Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening
Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening
Andy Warhol - uit 1989 & Pop Art uit 1992 (240 pp)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Goed | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bussum, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.