Dit is een van de vroege werken van de kunstenaar die met o.a. potloodtekeningen begon. Ze zijn volledig uit het hoofd getekend (binnen een afgeplakt kader op tekenpapier)
Deze tekening is ook te zien in een filmpje van het werk van deze kunstenaar bij You-Tube
Link: https://youtu.be/74KU2uXF3_M
ook is de kunstenaar te vinden op de website jaapluteyn.exto.nl
Hij was ook werkend lid van Kunstliefde in Utrecht (Ned) in 1977 een paar jaar.
meer info op de website.
Jaap Luteyn hecht veel waarde aan het geven van uitleg over zijn werkwijze en technieken, vooral na het ontstaan van misverstanden hierover.
Bij zijn tekeningen is er altijd een witte rand rondom zijn werk te zien, die is ontstaan door het afplakken van zijn tekening voordat hij deze maakt. Daarna verwijdert hij het plakband en krijgt zo een mooi strak kader.
Het werk van Luteyn is altijd één uniek stuk, dus geen litho, ets of zeefdruk met een oplage.
Technieken:
1) - Potlood (grafiet) maar ook kleurpotloden worden altijd als tekening gepresenteerd in witte wisselijst met een passepartout.
2) - Pastel, Pastelpotlood en Aquarelpotloden, worden vaak gecombineerd en altijd als tekening gepresenteerd in een wissellijst met passepartout.
3) - Acrylverf: Word altijd als een schilderij gepresenteerd. De drager kan zijn canvas, paneel of tekenkarton altijd voorzien van een eenvoudige omlijsting die doorgaans door de koper toch wordt vervangen.
4) - Acrylinkt: en Aquarelpotloden worden vaak gecombineerd altijd als tekening gepresenteerd in een wissellijst met passepartout.
5) - Olieverf: Op terpentine of waterverdunbare basis (latere jaren) worden altijd als schilderij gepresenteerd met eenvoudige smalle lijst meestal (metallic zwart). De dragers zijn identiek aan die van acrylverf.
Gereedschappen: Potloden, penselen en scalpels, en in sommige projecten is airbrush gebruikt vooal in luchten.
Zeer Goed
Altijd in het donker bewaard en ingelijst in wissellijst (wit). Getekend op (schoellershammer) tekenpapier)
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lopik, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico