Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) - Verkocht

Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!

Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!Jaap Zwart - Lot van 2 surrealistische landschappen | olieverf op doek (1985) kopen? Bied vanaf 75!
  • Jaap Zwart (1942-2004)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1985
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 61.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige set van 2 kleurrijke olieverf schilderijen van Jaap Zwart (1944-2004) in surrealistische stijl.
Jaar: 1985
Afmetingen doeken: 60 x 60 cm & 60 x 50 cm
Spieraam ingelijst in originele blank houten omlijsting.
Met de hand gesigneerd, rechtsonder en voorzien van jaartal
Inclusief ophang draad, ze kunnen zo aan de muur!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Jaap Zwart, 1944 geboren te Zaandam, behaalde op 12-jarige leeftijd reeds de eerste prijs met een tekening van ‘Zicht op de oude haven van Zaandam’ bij een tekenwedstrijd, georganiseerd in verband met een bezoek van Koningin Juliana aan Zaandam. Na zijn studie aan de toenmalige kweekschool afgerond te hebben en de akte tekenen te hebben behaald, begon Jaap Zwart zijn loopbaan echter als leraar houtbewerking aan Praktijkschool ‘De Brug’ te Wormerveer. Gedurende die jaren hield hij zich in zijn vrije tijd bezig met schilderen.
Na ruim 20 jaar in het onderwijs gewerkt te hebben, richtte hij zich volledig op zijn creatieve kant met als resultaat een groot aantal schilderijen, tekeningen, gedichten en beelden (hout en natuursteen). In deze periode zijn de werken van multidisciplinair kunstenaar Jaap Zwart menig keer geëxposeerd. Waaronder een heel bijzondere expositie op Texel waarbij 100 houten beelden over een lengte van een kilometer op het strand geëxposeerd werden. Tijdens de opening van de expositie sprong Jaap Zwart met verf en kwasten aan een parachute uit een vliegtuig, landde aan het begin van de expositie en beschilderde na de landing de paardenkar van strandjutter Maarten Boon. Aan het eind van de kilometer kunst werd de expositie geopend door de burgemeester van Texel.
bron: www.zaansgroen.nl
De doeken zijn intact en verkeren in een prima conditie; slechts enkele 'plekjes' (oneffenheden) in verf of doek waarneembaar. Zie foto's
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,50
Naar Duitsland € 28,50
Europese Unie € 39,50

Jaap Zwart (1942-2004)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
339 verkochte items
Alle items (0)
61.5 cm
61.5 cm
60 cm
60 cm