Jean Ruiter - Stokkenspel (Japan) - C-print - ingelijst
Sam Francis - Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Bert Witte - I am not your negro!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drie houtdrukken van Jac de Beer in kleur
Daaraan als extra toegevoegd een houtdruk van de Martinitoren in Groningen.Deze heeft nogal wat vouwlijnen
Jac de Beer is een Friese kunstenaar uit het midden van de vorige eeuw, die vanuit Sneek werkte. Voornamelijk houtdrukken. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een collectie van werken van Jac de Beer.
De lino's zijn afgedrukt op zeer dun(Japans) papier
De werken zijn niet ingelijst
Allemaal gesigneerd
Cactus afmeting 15,5 x 17
Zonnebloem afmeting 13 x118 cm
Paddestoel afmeting 15 x 20,5
Martinitoren 16,5 x 35 cm.