14k bicolour gouden oorbellen met diamant 0.40 ct
Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
14k rood gouden hanger met briljant geslepen diamant 0.15 ct
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacobus Willem 'Jacob' van Rossum
Den Haag 1881-1963 Rijswijk (Z.H.)
Jacob van Rossum woonde en werkte vrijwel zijn hele leven in Den Haag en hij wordt dan ook beschouwd als een typisch Haagse schilder. Na zijn opleiding aan de academie in de hofstad specialiseerde hij zich in het schilderen van traditionele onderwerpen in impressionistische stijl: landschappen met een boerderij en vee, pluimvee bij een hoeve, rivier- en bosgezichten. Ook schilderde hij enkele stadsgezichten en figuurstukken.
NB Verzending alleen binnen Nederland. Bij postverzending wordt de optionele lijst niet meegezonden (schilderij zonder lijst). Bij ophalen is de lijst inclusief en krijgt u deze erbij. Binnen Rotterdam is in onderling overleg ook bezorging mogelijk van schilderij met lijst.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Schilderij in goede staat. Aan de bovenkant van de lijst is een klein chipje uit het hout (nauwelijks zichtbaar). Lijst mag een keer schoongemaakt. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.