Zeer mooi werk Aquarel "Zicht op een Amsterdamse steeg"
van Jacques Mels [1899-1974]
=================================================
uit 1944 [gesigneerd R.O.]
met goede bijbehorende lijst [heeft zijn lichte plekjes] ZIE FOTO's
AFMETINGEN = met lijst 45 x 75 cm , aquarel 30 x 62 cm
In ZEER GOED VERZORGDE STAAT , zie foto's
====================================================
Jacques Mels was een autodidact kunstenaar. Op jonge leeftijd verhuisde hij naar Curaçao, waar hij leraar werd aan een business school. Terug in Nederland werkte hij in Amsterdam, Den Haag en Limburg. Zijn oeuvre omvat vele stadsgezichten, stillevens en portretten, die hij in een geheel eigen, bijna expressionistische stijl maakte. Mels schilderde veel landschappen in Brabant en Zuid-Limburg waarin de wolkenlucht een belangrijke rol speelt. Hij creëerde prachtige landschappen, voornamelijk met behulp van aquareltechnieken, waarbij het gebruik van veel zwart en ongebruikelijke kleuren voor extra drama zorgde.
============================================================
VERZENDKOSTEN = nederland = 7,95 euro , belgie alleen aangetekend = 22 euro