Jakob Nieweg - Bloemstilleven

Jakob Nieweg - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!
Jakob Nieweg - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!Jakob Nieweg - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!Jakob Nieweg - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!Jakob Nieweg - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!Jakob Nieweg - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!
  • Jakob Nieweg (1877-1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1948
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 47.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.
Monogram en 1948 in de steen rechtsonder.
Beeldmaat 39x28 cm. Bladmaat 47,5x35 cm. Losbladig.
Jakob Nieweg werd geboren te Hogebeintum op 26 mei 1877 en overleed te Amersfoort op 4 augustus 1955.
Leerling van H.P.Bremmer. Verder autodidact.
Lithograaf, schilder, tekenaar en predikant.
Lid van "De Brug", Amersfoorts Kunstenaars Genootschap en Vereniging Vrije Kunstenaars.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00