De affiche is gemaakt voor de tentoonstelling "Retrospectieve tentoonstelling JAN ALTINK" gehouden tussen 14 oktober en 5 november 1972 in Pictura, Groningen. De afbeelding in zwart-wit is een tekening getiteld "Duinpan" (van het Nederlandse eiland Ameland ?) uit 1959 van Jan Altink (1885-1971). In 1918 richtte Altink samen met onder andere Johan Dijkstra de Groningse kunstkring "De Ploeg" op. Altink wordt beschouwd als een van de belangrijkste Groningse kunstenaars van de twintigste eeuw. De afbeelding van het affiche staat ook op de omslag van de kleine catalogus (zie foto, maar geen onderdeel van deze advertentie). Afmetingen: 33,2 x 22,3 cm (affiche). Ingelijst.
Goed
Mooie poster
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland