Jan Hendriks - Jan hendrik, Unieke preegdruk uit 1972, Handgesigneerd - Verkocht

Jan hendrik, Unieke preegdruk uit 1972, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan hendrik, Unieke preegdruk uit 1972, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!Jan hendrik, Unieke preegdruk uit 1972, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!Jan hendrik, Unieke preegdruk uit 1972, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!Jan hendrik, Unieke preegdruk uit 1972, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!
  • Jan Hendriks (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Eenmalige originele GROOT FORMAAT preegdruk (embossed print) uit 1972 van Jan Hendriks. Kunstwerk is rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd. Betreft een uniek eenmalig werk uit de goede periode!!

Zie ook: http://www.janhendriks46.nl/
Werk van Hendriks hing oa. op de expo "Collectie Manders' (voornamelijk werk van de NUL-beweging) bij het museum Van Bommel van Dam. Dat werk is ook gepubliceerd in de catalogus uit 2013 van die expo.

Preegdrukken van Hendriks zijn uitzonderlijk zeldzaam. Deze preegdruk is eenmalig en uniek. Waarschijnlijk komt er de komende jaren geen werk meer op de markt van hem uit deze periode (jaren '70).

Afmeting: 30,3x30,0cm Werk is in goede staat. Op de randen sporen van de vorige inlijsting en oneffenheden . Dit alles valt echter weg zodra het werk is ingelijst. In het belangrijkste zichtbare gedeelte zijn namelijk geen oneffenheden (zie foto's)

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder.

Veiling loopt af op dinsdagavond 23 juni.

Het werk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Kunstwerk is verzekerd bij verzending!