Hugo Claus - Fuga, Autum 1, 1979
14k goud met platina ring bezet met single cut geslepen diamant 0.35 ct
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer zeldzame ORIGINELE prage-druk uit 1973 van Jan Hendriks. Werk is rechtsonder handgesigneerd en gedateerd '73. Linksonder Epreuve d'Artiste
Belangrijk: Prage-drukken van Hendriks zijn vele malen zeldzamer dan van Jan Schoonhoven!! Dat heeft te maken met het feit dat hij de werken zelf met de hand vervaardigde in het begin van de jaren '70.
Afmeting: 25,1x23,0cm Werk is in redelijk goede staat (zie foto's). Op achterzijde wat lijmsporen van een eerdere inlijsting. Op onderkant werk wat sporen van een vorige inlijsting. Bij inlijsting vallen deze sporen volledig weg!! (zie foto's)
De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gewaarbord door aanbieder!!
Veiling loopt af op Zaterdag 11 oktober!!
Authenticiteit is volledig en zonder voorbehoud gewaarborgd door inbrenger!!
Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending.