Philippe Halsman - Map "MARILYN" (3 foto's) - gesigneerd - oplage 250 - ZELDZAAM
Marc Kuyper - White light/ innerscapes
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Eenmalige originele GROOT FORMAAT preegdruk (embossed print) van Jan Hendriks. Kunstwerk is rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd '73. Genummerd 1/1 Een uniek eenmalig werk dus uit de goede periode!!
Zie ook: http://www.janhendriks46.nl/
Werk van Hendriks hing oa. op de expo "Collectie Manders' (voornamelijk werk van de NUL-beweging) bij het museum Van Bommel van Dam. Dat werk is ook gepubliceerd in de catalogus uit 2013 van die expo.
Preegdrukken van Hendriks zijn uitzonderlijk zeldzaam. Deze preegdruk is eenmalig en uniek. Slechts één van dit grote formaat is vervaardigd door Hendriks!!
Afmeting: 35,2x34,1cm Werk is in goede staat. Op de randen sporen van de vorige inlijsting en oneffenheden . Dit alles valt echter weg zodra het werk is ingelijst. In het belangrijkste zichtbare gedeelte zijn namelijk geen oneffenheden (zie foto's)
De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder.
Veiling loopt af op dinsdagavond 10 maart!
Het werk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Kunstwerk is verzekerd bij verzending!