Ada Breedveld - 2x: o.a. gesigneerd hardcover boek
Jordi Gomez - Het laatste Avondmaal
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda bij het voederen der dieren Gilgamesj epos
Type kunstwerk | Schilderij |
Uit inboedel:
Oud schilderij door de Schager kunstenaar Jan Koning, die veel in de kop van noord-holland heeft geschilderd.
Olieverf op doek.
Niet gelijst; afmeting 60 bij 80 cm.