Stefanie Schneider - NORD STAR TRAIL, gesigneerd en genummerd 1/10
Herman Brood - New York (inclusief certificaat!)
IABO - IABO – “I nuovi Supereroi" (infermieri) – Donna – gesigneerd en ingelijst
Eppo Doeve - Afscheid Prof. Dr. Lameris; Sol Justitiae illustra Nos
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1923 |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 5.5 x 8.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In mooi en perfecte staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.