Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos

Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!Jan Michielsen - 5x handgesigneerde etsen/ lithos kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Michielsen (1939-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
5x prachtige handgesigneerde etsen en lithos van de Nederlandse graficus en kunstschilder Johannes Cornelis Antonius Michielsen (Jan) Michielsen (1939 – 2010).

J.C.A. Michielsen staat voornamelijk bekend om zijn grafische kunst. Zijn werken omvatten zeefdrukken en litho’s en etsen, waarbij hij vaak een combinatie van technieken gebruikt om visueel interessante composities te creëren. Zijn stijl wordt gekenmerkt door scherpe lijnen, gedurfde kleuren en een gevoel van beweging. Michielsen heeft een voorliefde voor het vastleggen van architectuur en stadsgezichten. Zijn werk straalt vakmanschap en precisie uit, en hij weet de kijker te betrekken met zijn gedetailleerde composities.
Jan Michielsen volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten Sint-Joost. Hij gaf er tot 1980 ook les. Hij woonde en werkte op de Havermarkt en in het Ginneken. In 1965 ontving hij de Sint Joostpenning.
Afmetingen: zie fotodetails met liniaal
Het object wordt wereldwijd verzonden via PostNL International service. De verzendkosten zijn inclusief afgiftebewijs (aangetekend) plus een verzekering tegen verlies of schade met een maximaal te verzekeren waarde van 500euro. Indien het veiling object voor minder dan 50euro is verkocht zal het object enkel met track&trace worden verzonden.

De etsen lithos zijn over het algemeen in goede staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 45,00