Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, kleurrijk werk van Jan Peter van Opheusden. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd. In nette, eenvoudige lijst. Alles in zeer goede conditie, klaar om opgehangen te worden.
Afmetingen: 86cm x 86cm (incl. lijst), 80cm x 80cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |