Jan Rodrigo - Dorpsgezicht Cothen (Utr)

Jan Rodrigo - Dorpsgezicht Cothen (Utr) kopen? Bied vanaf 10!
Jan Rodrigo - Dorpsgezicht Cothen (Utr) kopen? Bied vanaf 10!Jan Rodrigo - Dorpsgezicht Cothen (Utr) kopen? Bied vanaf 10!Jan Rodrigo - Dorpsgezicht Cothen (Utr) kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan Rodrigo (1921-2013)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1976
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de À Tout Prix Special special.
Cothen het dorp dicht bij Utrecht. De kunstenaar woonde er vlakbij, in Bunnik. Bij een van zijn vele tochtjes maakte hij graag schetsmatige tekening van zijn omgeving.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jan Rodrigo (1921-2013)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Margie
503 verkochte items
Alle items (17)
24 cm
20.5 cm