Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm.

Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm. kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Rozeboom (1945-1982)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34.5 x 42.5 cm (h x b)
Incl. lijst 39 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
  • Een schilderij van de Gelderse kunstenaar Jan Rozeboom (1923-2023), ingelijst in een houten lijst.
    -Niet gesigneerd, wel met naamsvermelding op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 39 x 47½ x 2 cm. Beeld, 34½ x 42½ cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: De gouache is in goede staat. De houten lijst heeft slijtplekken en beschadigingen.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Jan Rozeboom (Zutphen, 20 januari 1945 – 6 januari 1982, Filiatrà, Griekenland), schilder, vervaardiger van gouaches, etser en tekenaar.
    -Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten Arnhem.
    -Onderwerpen: Ondanks zijn korte leven liet hij een indrukwekkend oeuvre na: Figuurvoorstellingen, abstractie, interieurvoorstellingen, landschappen, stillevens en portretten.
    -Stijl: Abstract-expressionisme en figuratief.
    “Reizen naar Frankrijk, Spanje, Marokko, Joegoslavië en Turkije brachten hem tot monochrome min of meer abstracte visioenen van licht en ruimte” (bron: De Gelderlander, 29-01-2009).
    De laatste jaren van zijn leven woonde en werkte Jan Rozenboom in Vorden (Gelderland). In 1982 overleed hij onverwacht aan een hartaanval tijdens een verblijf in Griekenland, 36 jaar oud.
    -Literatuur: Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars, 1750-1950 [Scheen, 1969] [2-delig] , vol. 2, p. 267.

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het schilderij  kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 10,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 16,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De gouache is in goede staat. De houten lijst heeft slijtplekken en beschadigingen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 16,00
Europese Unie € 17,50

Jan Rozeboom (1945-1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
47.5 cm
39 cm
42.5 cm
34.5 cm