Jan Suhl - Landschap met tjalk

Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!
Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Suhl (1868-1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Romantisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 37.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
 Ets van Jan Suhl uit de Collectie <Rijnmond Toen> nr. 007-JS-036-ZL.
De ets wordt losbladig aangeboden en is in goede staat.
Hand-gesigneerd r.o. in potlood

Afmetingen
blad 377 x 240 mm
Afbeelding 310 x 189 mm

Johann Sühl (‘Jan’) geboren Delft 28 augustus 1868, overleden 7 mei 1945.
Woonde en werkte aldaar (‘s zomers in Noord-Brabant, Gelderland en Limburg).
Leerling van zijn broer G. B. M. Sühl en van de avondcursus op de Akademie v. B.K. in Den Haag o.l.v. Fr. Jansen (won aldaar een 1e prijs). Werkte als plateelschilder tot ca. 1920 bij ‘De Porceleyne Fles’ te Delft.
Schilderde, tekende, etste en graveerde landschappen, huizen, dieren (paarden) enz. Was lid van de ‘De Kring’ Delft.

De afgebeelde ets van Jan Sühl is onderdeel van de <Rijnmond Toen> collectie. De ets is na verwerving uit de beschadigde lijst en passe-partout genomen en zorgvuldig gereinigd. De ets is vervolgens opgeslagen in zuurvrije doos onder goede klimatologische omstandigheden, stof- en insect vrij.
In verband met mijn leeftijd ga ik de verzameling geleidelijk inkrimpen.

Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50