Romain Malfliet - belfort markt Brugge
IGI - gecertificeerde diamant 0.58 ct E - VVS1
IGI - gecertificeerde diamant 0.62 ct G - VVS2
IGI - gecertificeerde diamant 1.56 ct M - SI2
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 62 x 42 cm (h x b) |
Passe-partout | 85 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.