14k rosé gouden collier - 45 cm lang
Marlies Noordkamp-Drummen - 16 bronzen beeldjes, beroepen
Antiquarisch boek - Requerdo de Sevilla Almela Fotografo
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke zeefdruk van JAS (1945-2002). Uit 1999.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.