Jasper Banen - Achter de gedachten

Jasper Banen - Achter de gedachten kopen? Bied vanaf 250!
Jasper Banen - Achter de gedachten kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Achter de gedachten kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Achter de gedachten kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Achter de gedachten kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Achter de gedachten kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Achter de gedachten kopen? Bied vanaf 250!
  • Jasper Banen (1962)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit schilderij uit 2000 is ingelijst. De lijst is beschilderd door de kunstenaar.
Het schilderij is beschikbaar gekomen en kan zo aan de muur.
Het werk is uniek en origineel.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Jasper Banen (1962)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  JasperBanenschilderijen
Lid sinds 2023
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
47 cm
60 cm
43 cm
56 cm