Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78.5 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 59/100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Wat kleine kreukeltjes op de rand. 3 kleine oneffenheden in de voorstelling ("deukjes"). Deze zijn door het grote groene vlak zeer slecht te fotograferen. Zie de laatste foto voor een voorbeeld. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.