Johan Briede - Struggle for life

Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 55!
Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 55!Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 55!Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 55!Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 55!Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 55!
  • Johan Briede (1885-1980)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1925
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 18.3 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Potlood gesigneerd en gedateerd 1925 linksonder.
Geannoteerd rechtsonder.
In de steen gesigneerd en gedateerd midden links.
Beeldmaat 17,3x24,3 cm. Bladmaat 18,3x25 cm. Losbladig.
Johan Briedé werd geboren te Rotterdam op 2 mei 1885 en overleed te Amsterdam op 5 april 1980. Opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunst te Rotterdam, de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag en de School voor Kunstnijverheid te Haarlem.
Graficus, tekenaar, schilder, illustrator en pastellist.
Stilleven, dieren, marine en stadsgezicht.
Lid van de BBK.
Resten van plakkers op de achterzijde.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00