Corneille - Zijden chiffonsjaal Brochier Soieries Farandole van vogels
Edward Stiefel - Schipbreuk - 1920 - Handgesigneerde originele litho - ZWITSERLAND
14k witgouden ring bezet met koraal, robijn en single cut geslepen diamanten
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 53 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Goede staat. Mooie ingelijst. Zie foto's voor eigen oordeel. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.