Schilderij, olieverf op paneel, door John Holland (1831-1879) in uitstekende staat met barokke lijst.
Afmetingen schilderij = 28 cm x 52,5 cm
Totale afmetingen = 44 cm x 68 cm
Holland, John, landschapsschilder in Nottingham (Engeland), exposeerde 1831-79 in de London Society of Brit. Kunstenaars en 1865/6 in de Brit. inst. uit. Werken in de musea van Nottingham (verkiezingsscène in Nottingham 1865) en York (Sherwood Forest) en in het Engels. Privatbes Graves, Dict of Art, 1895; der., Brit. Instituut, 1908; dat is, cent. van bruikleententoonstelling., IV (1914) 1974. - Galerij catal
In 1971 werd het gekocht voor 1.800DM (zo'n 1.200 Euro). Zie de documenten; laatste foto.
Dit schilderij toont boeren met paarden die hooi oprapen in een prachtig landschap.