Karel Martin Claessens - Oud Noordkasteel
Adam Jablonski - Presse-papier "Tear" - Sommerso en Bullicante. 20ste eeuw
Ton Schulten - hardcover boek & zeer grote kalender (64x48 cm)
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.