Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 101 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 250 |
Mooi, karakteristiek werk uit 1992 van de Friese kunstenaar Jopie Huisman. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (113/250). Zeer mooi ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 101cm x 70cm (incl. lijst), 79cm x 48cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |